“Гачок” начебто така дрібниця, але дуже важлива в фідерній ловлі. Тому варто обов’язково розібратися, які фірми, розміри, а так само моделі, будуть більше відповідними виходячи з досвіду досвідчених фидеристов.
Як і будь-яка деталь вашого оснащення, гачок повинен мати високу якість
На думку багатьох фідеристів, кращими японськими брендами гачків є: Owner, Gamakatsu і Decoy.
Орієнтуватися при виборі гачка, треба на Виробника (кращих ми вказали вище), на розмір гачка, товщину гачка, а також на його гостроту.
Навесні, коли риба обережна, ми використовуємо максимально тонкий діаметр поводочной волосіні, приблизно від 0.08 до 0.12, а так само максимально маленький розмір гачка, який варіюється від 14 до 22 номера. З такими розмірами у весняний час, ваша риболовля буде ефективніша.
Тонкий гачок дозволить вам без проблем наживити мотиля, а так само опариша, тому настійно рекомендуємо робити акцент на товщині!
З потеплінням можна починати переходити на більші гачки і діаметри поводочной волосіні, що автоматично відсіє різну дрібну рибу.
Влітку рекомендуємо використати гачки від 10 до 16 номера, залежно від цільової риби і наживки яку їй пропонуєте.
А тепер давайте детальніше розглянемо бренди, моделі, та види гачків
Гачки всім відомого бренду OWNER
Гачки Owner славляться як своєю якістю, так і кількістю підробок на нашому ринку
Гачок цього виробника славиться серед рибалок своєю гостротою і надійністю. Вже цілих 40 років цей виробник робить не лише гачки, але і різні застібки, вертлюжки, поводочную волосінь і так далі. Я скажу вам більше, тм Owner навіть має власний метод заточування, який на секундочку, – запатентований, що думаю є не поганим показником.
Які моделі виробника Owner найчастіше використовують фідеристы?
Серія 50001 – Гачки синього кольору, з тоненькою лопаткою.
Ця серія гачків позиціонується як для лову на “тинку”, єто така зелень хто не знає. Насадкою може служити мотиль, черв’як, опариш, різні зерна, загалом все що відповідає вашій рибі і номеру гачка. Ось правда у тонкого дроту є і свої мінуса, це то що вони призначені для не дуже великої риби, і навіть на 600 грамовій плітці дуже часто розгинаються.
Серія 50152 – Ця модель з вушком, причому вушко дивиться у середину, так само у цього гачка коротка цівка, тому він більше підійде для лову на опариш, перловку, кукурудзу, мастырку.
Серія 50188 – Одна з самих популярних моделей, використовуваних як поплавочниками так і фідеристами
Серія 50282 і 50286 – Так само є одними з самих ходових гачків, ідеально підійдуть для лову на мотиль
Тепер перейдемо до легендарного виробника гачків Gamakatsu
Японська компанія Gamakatsu існує вже більш ніж 55 років, на японському ринку компанія має ще одно ім’я – Spro
Конкретно під лов фідера у цього виробника є дві самі ходові серед спортсменів моделі, зараз ми їх і розглянемо:
Це моделі Gamakatsu LS 3524f і Gamakatsu F22 – За рахунок своєї форми і товщини дроту ці гачки вважаються такими, що саме підсікаються. Найчастіше я використовую від 10 до 16 номера. Цілком вдало на них ловиться Густера, Плітка, Підлящ, і інша біла риба. Єдиний мінус – дуже часто розрізають губу великим особинам, по скольку крючек тонкий, але в цей же час дуже міцний, відповідно не розгинається і проходить крізь губу.
З більше бюджетних гачків, непогані моделі є у тм Flagman.
З плюсів – тонкі, гострі, легкі, дешеві.
З мунісів – дуже швидко тупляться об ракушку та інші аномалії дна.
Сподіваємося наша стаття була вам корисна, надалі ми її доповнюватимемо іншими брендами.
Залишайте в коментарях моделі які підходять найбільше вам?
Подобається!