Звіти

Звіт. Риболовля на Десні. Укртелеком

Черговий вихідній день від всього, окрім Риболовлі…🙂🎣🐟
Всім привіт! Знову невеличкий звіт з річки Десни.
В чотири години прокинувся від того, що ловив з льоду окуня на мормишку, та зірвався товстолоб… Хоча з зимньою риболовлею нічого спільного не маю…🤷😁 Але то таке.. 🙂
Виїхали як завжди в 5:30, місце шукали годину так точно… Таке відчуття, що люди живуть на березі…)) Точніше як, знайшли – плюнули, та поїхали полями шукати нові місця….(звичайнож місцями, де вже їздили та їздять машини)..
Знайшли всього одне вільне місце…
Першим ділом росклався та замішав 1 кг Flagman pro шоколад + 1 кг Flagman pro бісквіт. Добавив туди гороху + пастачіно… Сам би їв.

Далі перейшов до примірки дна та глубини… Як і очікувалося, трава була не тільки у березі, але й метрів за 40 від берега, де залишалася сама бажана розміром рибка… Глубина також до 2м… Тому витративши хвилин 15, знайшов довгий свал, котрий переходив з 2 до 9 метрів. Зупинився я на 4-5м, на дистанції +-60 метрів. Чому так? Бо далі кидати дуже не комфортно, плюс струя сильніша.
Як завжди гарно прикормив точку.. Перші пів години риби на точці небуло взагалі, але темп та перезаброси кожні дві хвилини, знайшли свою рибу. Рибу було утримувати на точці важкенько, якась вона вередлива…. Ще й разів 5 губив точку, кліпса вже не тримає, важкож було резинку дістати.😅
Обороти також було ліньки запам’ятати, а до колишків ще не виріс)))…
Місце було настільки специфічне, що риба ходить однією тропою. Кліпсуешься декілька метрів ближче-далі (якщо губите точку) – кльову немає, хоть стреляй… Тому на це діло я часу не жалів. Треба було працювати, і працювати гарно. Хто не працювали – поїхали додому з двома рибками…
Хоч кльов був дуже слабенький, результатом на фоні колег всеодно задоволений, такий собі спортивний інтерес, праця та нагорода..
Тож друзі не бійтесь експериментувати, відмовлятися від точок які весь ранок кормили, витрачати час на промірку та інше….

Всім НХНЧ та мирного неба!

Схожі дописи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *