Спінінг, Статті

Ловля на поплапопер

поплапоппер

Вимовляючи слово “Поплапоппер”, у багатьох рибалок виникає асоціація з Поппером, який такий звичний при лові хижої риби, але насправді “поплапоппер”, це спеціально розроблене оснащення для лову на ультралайт. Ця приманка відкрила рибалкам нові горизонти при лові на спінінг. Ця приманка є поверхневою, вона дозволяє цілком успішно ловити на мілководдях, як будь-яку белу рибу, так і окуня.

Оснащення попла-поппер.
Оснащення досить просте, сам поплапоппер служить в ролі поплавця, до якого кріпиться як можна тонше поводок, з монофильной, або ж з флюрокарбоновой волосінню. До кінця поводка кріпиться маленький гачок, на який ми насаджуємо опариша або мотиля, так само практикуються в ролі насадок – мікро твистера.

Якій вибрати поводок?
Поводок для лову на поплапоппер зазвичай використовується діаметром 0.1-0.14 мм, а довжина підбирається залежно від глибини місця лову, або ж від бажаної глибини, на яку занурюватиметься ваша приманка. Якщо вам треба, що б ваша приманка занурювалася швидше, то можна використати свинцеву дробинку або ж блешню, дуже непогано показує себе при лові карася

Чим хороший поплапоппер?
1. За допомогою поплапоппера і вудилища класу Ultralight, можна без проблем закидати на потрібну дистанцію, не лише опариша і мотиля для лову верховодки, але і іншої білої риби, а так само і різні мікро твистера і мушки, іноді практикується навіть лов на живець!
2. Поплапоппер не шукає рибу, риба його знаходить сама, за рахунок сіпань поплапоппером ми створюємо хлюпання, на які реагує риба, далі вона підпливає і атакує приманку яка висить на нашому поводку.

3. Так само, поплапоппер дуже хороший своєю прохідністю, за допомогою нього можна обловити практично будь-які зарості і латаття, за рахунок відсутності гачка, на самому поппере і маленької приманки, яка практично не чіпляється за різні аномалії.

Якій вибрати колір?

Для риби, колір поплапоппера абсолютно не важливий, він важливий суто для самого рибалки, залежно від того який колір вам більше до душі, і який колір вам краще видно на воді, по скільки відстань лову може доходити до 30 метрів, і вам мають бути добре видні усі клювання.
Що на нього ловиться?
Ми вже говорили про те, що на нього ловиться як мирна, так і хижа риба, прекрасно клює червонопірка, особливо відмінно ловиться верховодка, яку можна ловити нескінченно. Упіймати на нього можна практично будь-яку рибу, яка годується на глибині до 1.5 м.
Червонопірка на поплапопер

Для того, щоб успішно ловити червонопірку, треба знайти місце її існування. Це дрібні ділянки водойми з великою кількістю різної рослинності і латаття, так само часто її ловлять у вікнах серед густих заростей, вона може зустрічатися і на мілководдях з різними корчами. Краще всього вона ловиться в літню пору року, частенько стоїть у верхньому шарі води, ховаючись в тіні від сонця. Ця риба може вас дуже здивувати своїми розмірами, і прекрасною боротьбою за життя.

Техніка лову
Ви зібрали снасть, знайшли місце лову, начепили наживку, закинули, чекаємо 5-7 секунд, робимо 1-2 короткі ривки нашим спінінгом, після яких поплапоппер видає звук, чекаємо 5-7 секунд і продовжуємо процедуру. У більшості випадків клювання йдуть за паузою.
Як я вважаю, цей вид лову надасть задоволення будь-якому рибалці, за наявності ультра легкого спінінга підійде для годинної риболовлі, або ж для душі, за відсутності клювання на інші снасті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *