Статті, Фідер

Фідерні годівниці. Які обрати? Характеристики.

Годівниця – найважливіша і невід’ємніша частина при ловлі на фідер. До її вибору потрібно підійти з особливою уважністю, оскільки сучасний ринок надає величезний вибір і різноманітність годівниць.

Кормушка


Зупиняти свій вибір на металевих годівницях варто тоді, коли ви бажаєте швидко доставити снасть на глибину і пропустити дрібну рибу, та при сильній течії.
Мінусом цього виду годівниць є те, що спливають вони досить погано і тим самим збирають та чіпляють на себе усю рослинність, та чепляются за різкі бровки, через що можуть і обриватися. Так що в місцях з густою рослинністю і каламутним дном, краще використовувати кормушки пластикового типу.
Якщо місце лову з сильною течією те, краще вибрати циліндричні, трикутні або прямокутні плоскі годівниці. Найкращим вибором при сильній течії буде трикутна, але що стосовно місткості, то підгодівлі в такі годівниці вміщується досить таки мало.

Розглянемо пластикові годівниці, вони у свою чергу є більше місткими для підгодівлі і створюють менше шуму при зануренні у воду, підходять для лову в невеликих водоймах, озерах, та річках з середньою течією. У відмінності від металевих, ці годівниці легше спливають, але за рахунок цього і не так інтенсивно тонуть і тим самим притягають за собою безліч дрібної риби з поверхні води. Так само пластикові годівниці не в’язнуть в мулі, що є величезним плюсом в цьому виді, особливо якщо вони оснащені крилами з боків.
Основний їх мінус – погано тримають струю.

Годівниці типу ракета, мають самі аеродинамічні характеристики. Використовують їх зазвичай вже ті, хто набрався не мало досвіду і може ловити на дуже віддалених від берега місцях.

Пробкові годівниці застосовуються тоді, коли нам треба в певну точку доставити живий корм. Тут можна виділити три види: закриті, ті які мають дві заглушки, напівзакриті з однією заглушкою, використовуються при середній течії, і зовсім відкриті відповідно без заглушок, вони використовуються на стоячих водоймах або ж там де слабка течія.
То стосовно слабкої течії, то тут ми так само можемо використати годівниці типу метод. Для цього виду потрібна ароматизована підгодівля, що має в’язку консистенцію, її можна придбати готову в магазині або ж спробувати приготувати самому. Часто ці годівниці використовую для лову на соску, все досить-таки просто, в саму підгодівлю рибалка ховає гачки.
Перш ніж почати лов необхідно зробити стартовий закорм, тут нам знадобляться закормочные годівниці, вони відрізняються своїм розміром, в них можна вмістити значно більше підгодівлі, не дивлячись на розміри вони досить-таки легкі, мають мінімальну вагу. Так само, хочу звернути вашу увагу, що при лові на пикер, закормка іноді здійснюється вручну, а замість годівниці використовують звичайні грузила.
Стосовно ваги, немало важливою є вага годівниці фідера, треба враховувати сумарный вагу з підгодівлею і порівнювати її з тестом вудилища, його вага має бути нижча на 20 відсотків верхньої межі тесту. Так само навпаки потужний бланк не треба оснащувати легкою годівницею, це понизить дальність вашої занедбаності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *