Спінінг, Статті

Ловля судака з берега на Дніпрі влітку. Як і де ловити?

🎣 Як і де ловити судака з берега на Дніпрі влітку

🐟 В зв’язку з забороною ловлі з лодки, цього літа я не мало часу присвятив ловлі судака з берега, а саме на Дніпрі. Тому я хочу поділитися важливими спостереженнями та досвідом.
🐟 Для берегової ловлі судака, спінінгове вудлище має бути жерстким, швидкої чи екстра швидкої дії, довжиною від 2,4 до 3м.
🐟 Шнур краще обирати 4 жильний, товщиною від від 0.6# до 1.0# по японській класифікації, бозачасту ловля ведеться в місцях з камінням, ракушкою та різкою бровкою. При цьому нам треба мати змогу максимально далеко закидати. Чим товще шнур, тим гірше буде закид.
🐟 Повідець використовуємо з флюорокарбону, діаметром від 0,27 мм до 0.35 мм, довжиною 30–60 см.
🐟 Котушку бажано використовувати 3000-4000 розміру, з допомогою котрої буде більш меньш дальній закид та легка робота з вагами від 10 до 30г.
🐟 Для більшь дальнього закиду, рекомендуємо використовувати прогонисті приманки, такі як: Yakim Baits Worm Tail, Yakim Baits Sexy leech, Yakim Baits Ringer, Yakim Baits Long Twister та інші. З допомогаю цих моделей приманок Ви отримаєте не тільки максимально дальній закид, але і максимально результативну риболовлю. Судак дуже полюблає ці моделі.
🐟 На водосховищах та річках судак часто стоїть у корчах, каміннях і під різкою бровкою. В різні пори доби, судак може клювати біля різних укриттів, поряд з різкою бровою або під нею.
🐟 Влітку на водосховищі є свої особливості поведінки риби. Судак може стояти не тільки на великих глубинах, так як там течія майже відсутня. У літній воді судаку достатньо глибини 4–6 м з перекатами на 2 м.
🐟 Якщо ви знайомі з місцями, де колись працював земснаряд, або є інші аномалії дна, які можливо лишились від затоплених річок, озер та інших споруд, то такі місця можуть бути дуже перспективними для ловлі судака.
🐟 В пошуках місць, можуть дуже добре допомогти карти глубин, наприклад мобільна програма Navionics, котра показує рельєф, глубину, дистанцію.
🐟 Багато Риболовів думають, що судак клює тільки зранку чи ввечері. Але якщо ви скористаєтесь нашими порадами щодо пошуку місць, то без проблеми зможете його зловити навіть у літню денну спеку. Тому що судак живе в цих містах, а не гуляє в пошуках їжі
🎯 Ні хвоста ні луски! 🎣🐟

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *