Поплавок, Статті

Як ловити карася та линя? Корисна інформація

У першу мить після того як людина зловила карася,здається, що упіймав справжню золоту рибку, так як як він дуже гарний та завжди згадує дитинство. Ця риба є округлої форми з невеликою головою.
Улюбленими місцями карася є пятна серед заростей водойми або під зарослями берегової лінії.
Краще всього ловити карася на поплавочну вудку, в ідеалі з лодочки. Для лову невеликого карася можна використовувати повідок діаметром від 0.10 до 0.16 та гачок 10-14 номерів. Поплавок краще використовувати невеличкий, легкий, чутний.
Зазвичай карась клює дуже обережно, та може злякатися опори від великого поплавка. При покльовці зазвичай Поплавець будто пританцьовує, може піти в бік. Коли йде в бік, тоді і треба підсікати.
Зазвичай карась ловиться до нересту в травні і після нересту майже усе літо. Улюбленими наживками є червоний хробак, перловка, мастирка. Іноді ловлять його і на тісто, хліб і інші насадки. Краще всього карась ловиться з дна. Підгодовувати краще перловкою, пшоном, магазинними сипухами з часником, медом та сливою. Головне не перекормити.
Кращий час для для ловлі карася, це на світанку та до 9 – 10 годин ранку, або на заході сонця увечері.

Линь – ця риба дуже приближена до карася. Він також полюбляє зарослі та замулене дно.
Ловиться ця риба майже так як і карась, ось тільки ловити краще чисто на червоного хробака. Вішати хробака треба так, щоб він аж звисав. Линь дуже обережна риба та зазвичай довго засмоткує приманку. Кормити краще спеціалізованими прикормками або порізаним красним хробаком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *